DĚTI - HASIČI

Buštová Veronika

narozena: 23. 1. 2010


soutěže: 

2016/2017: Noční běh Dobřív, Plamen - jarní kolo Břasy

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív 

předváděcí akce 2017:

Výročí SDH Podmokly, Výročí SDH Chlum

disciplíny a pozice: 

štafeta 4x60 - x, štafeta CTIF - laťka, útok CTIF - x, útok - x, štafeta dvojic - kapitán, odpojí

Drábek Jakub

narozen: 17. 12. 2007


soutěže: 

2016/2017: Plamen - jarní kolo Břasy

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

předváděcí akce 2017:

Výročí SDH Podmokly

disciplíny a pozice: 

štafeta 4x60 - PHP, štafeta CTIF - x, útok CTIF - č. 3, útok - "B", štafeta dvojic - rozbalí

Mašková Sára

narozena: 1. 5. 2007


soutěže:

2016/2017: Noční běh Dobřív, Plamen - jarní kolo Břasy

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

předváděcí akce 2017:

Výročí SDH Chlum

disciplíny a pozice: 

štafeta 4x60 - kladina, štafeta CTIF - žebřík, útok CTIF - č. 9, útok - PP, štafeta dvojic - odpojí

Meszárošová Nelly

narozena: 14. 12. 2007


soutěže:

2016/2017: Noční běh Dobřív, Plamen - jarní kolo Břasy

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

předváděcí akce 2017:

Výročí SDH Podmokly

disciplíny a pozice:

štafeta 4x60 - PHP, štafeta CTIF - volný úsek, útok CTIF - x, útok - x, štafeta dvojic - rozbalí

Kučerová Natálie

narozena: 24. 1. 2006


soutěže:

2016/2017: Noční běh Dobřív, Plamen - jarní kolo Břasy

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív 

předváděcí akce 2017:

Výročí SDH Podmokly, Výročí SDH Chlum

disciplíny a pozice:

štafeta 4x60 - překážka , štafeta CTIF - překážka, útok CTIF - č. 5, útok - rozdělovač, štafeta dvojic - připojí

Kučerová Zdeňka

narozena: 28. 7. 2009


soutěže:

2016/2017: Plamen - jarní kolo Břasy

2017/2018: ne

předváděcí akce 2017:

Výročí SDH Podmokly, Výročí SDH Chlum

disciplíny a pozice:

štafeta 4x60 - x, štafeta CTIF - volný úsek, útok CTIF - č. 2, útok - x, štafeta dvojic - x

Král Ladislav

narozen: 8. 6. 2006


soutěže:

2016/2017: Noční běh Dobřív, Plamen - jarní kolo Břasy

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

předváděcí akce 2017:

Výročí SDH Podmokly, Výročí SDH Chlum

disciplíny a pozice:

štafeta 4x60 - hadice , štafeta CTIF - hadice, útok CTIF - č. 6, útok - rozdělovač, štafeta dvojic - motá

Procházková Marie

narozena: 3. 6. 2009


soutěže:

2016/2017: Noční běh Dobřív, Plamen - jarní kolo Břasy

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

předváděcí akce 2017:

Výročí SDH Podmokly, Výročí SDH Chlum

disciplíny a pozice:

štafeta 4x60 - kladina, štafeta CTIF - x, útok CTIF - č. 1, útok - savice, štafeta dvojic - rozbalí

Redzhebov Eren

narozen: 31. 3. 2008


soutěže:

2016/2017: Noční běh Dobřív, Plamen - jarní kolo Břasy

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

předváděcí akce 2017:

Výročí SDH Podmokly

disciplíny a pozice:

štafeta 4x60 - hadice, štafeta CTIF - PHP, útok CTIF - č. 7, útok - LP, štafeta dvojic - motá

Slapničková Adéla

narozena: 8. 4. 2009


soutěže:

2016/2017: Noční běh Dobřív, Plamen - jarní kolo Břasy

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív 

předváděcí akce 2017:

Výročí SDH Podmokly, Výročí SDH Chlum

disciplíny a pozice:

štafeta 4x60 - překážka, štafeta CTIF - volný úsek, útok CTIF - x, útok - x, štafeta dvojic - připojí

Svobodová Marie

narozena: 8. 7. 2007


soutěže:

2016/2017: Noční běh Dobřív, Plamen - jarní kolo Břasy

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

předváděcí akce 2017:

Výročí SDH Podmokly

disciplíny a pozice:

štafeta 4x60 - x, štafeta CTIF - x, útok CTIF - č. 4, útok - "B", štafeta dvojic - připojí

Töröšová Eliška

narozena: 1. 2. 2007


soutěže:

2016/2017: Noční běh Dobřív, Plamen - jarní kolo Břasy

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív 

předváděcí akce 2017:

Výročí SDH Podmokly, Výročí SDH Chlum

disciplíny a pozice:

štafeta 4x60 - PHP, štafeta CTIF - hadice v nosiči, útok CTIF - č. 8, útok - koš, štafeta dvojic - rozbalí

Pazáková Michaela

narozena: 22.12.2006

soutěže: 

2016/2017: ne

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

předváděcí akce 2017: 

Výročí SDH Podmokly, Výročí SDH Chlum

disciplíny a pozice:

útok - hadice "B", štafeta dvojic: motá, štafeta 4x60 - kladina

Hlavačková Anna

narozena: 28.4.2007

soutěže: 

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

disciplíny a pozice: 

štafeta dvojic: kapitán

 

Chmelířová Klára

narozena: 8.4.2010

soutěže:

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív 

disciplíny a pozice: 

štafeta dvojic: kapitán

Chmelířová Šárka

narozena: 8.4.2010

soutěže:

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

disciplíny a pozice:

štafeta dvojic: kapitán 

Somr Tomáš

narozen: 13.12.2004

soutěže:

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

disciplíny a pozice:

štafeta dvojic: odpojí

Tysl Radek ml.

narozen: 11.8.2006

soutěže:

2017/2018: ne

disciplíny a pozice:

štafeta dvojic: motá

Tyslová Andrea

narozena: 25.1.2010

soutěže:

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

disciplíny a pozice:

štafeta dvojic: připojí

Staňková Kristýna

narozena: 28.4.2011

soutěže:

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

disciplíny a pozice:

štafeta dvojic: odpojí

Uher Václav

narozen: 6.2.2008

SDH Zvíkovec

soutěže:

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

disciplíny a pozice:

štafeta dvojic: motá

Procházková Anna

narozena: 12.3.2007

SDH Zvíkovec

soutěže:

2017/2018: Plamen - podzim - Dobřív

disciplíny a pozice:

štafeta dvojic: kapitán

Beidaková Kristýna

narozena: 20.9.2006

soutěže:

2016/2017: ne

2017/2018: ne

disciplíny a pozice: